روزنوشت‌ها

تعدادی از نوشته‌های جدید و قدیمی‌ام

روزنوشت‌ها

تعدادی از نوشته‌های جدید و قدیمی‌ام

۴ مطلب در آبان ۱۳۹۲ ثبت شده است

اگه دنبال یه موزیک عاشقانه و رمانتیک هستید، کار جدید 25 باند، "همیشه با همیم" بسیار زیباست. قبلا هم کار "یه باد خنک" تو همین مایه ها بود که البته کارجدید فضای قشنگ تری داره.

توصیه میکنم دانلود کنید.

hamishe-ba-hamim

همیشه با همیم: دانلودموزیک یا دانلودویدیو یا مشاهده  یا متن آهنگ

یه باد خنک: دانلودموزیک یا دانلودویدیو یا مشاهده یا متن آهنگ

سلام. احتمالا شما هم بار‌ها برای گوشی آندرویدیتان خواسته‌اید برنامه دانلود کنید و با مشکل مواجه شده‌اید. هم اکنون فروشگاه‌های برنامه (اپ استور) نظیر بازار و مایکت و یا سایت‌هایی برای دانلود فایل‌های apk به صورت مستقیم وجود دارند (نظیر + و + و + و +) که راه‌های جایگزین برای دسترسی به برنامه مورد نظر است. اما یک راه ساده برای دانلود مستقیم از گوگل پلی (که باتوجه به تحریم‌ها هنوز دسترسی مناسب به آن وجود ندارد) استفاده از apk-downloader است.
کافی‌است آدرس صفحه مورد نظر در گوگل پلی را در فیلد مربوطه قرار دهید و مستقیما فایل را از سرور این سایت دانلود کنید.

توجه کنید که تنها برنامه‌های رایگان قابل دانلود هستند. همچنین این ابزار، افزونه‌ای هم برای گوگل کروم دارد.

apk-downloader

Chandler

Chandler: Could we be more white trash?

Friends, Season 4, episode 3.

+ or + , + for dl

اگر مثل من با ورود کامپیو‌تر به خانه‌هایمان عادت داشته‌اید چندساعتی سرگرم آن و وبگردی شوید احتمالا بار‌ها از notepad ویندوز به عنوان یادداشت برداری سریع، کپی و ذخیره سازی متن‌ها یا بوکمارک‌ها و حتی ویرایش بسیاری از متن‌ها استفاده کرده‌اید.
با مراجعه به notepad.cc به سایتی بسیار سبک دسترسی پیدا می‌کنید که البته در عین سادگی بسیار می‌تواند پرکاربرد باشد.
اولا؛ می‌توانید به راحتی متن دلخواه را به اشتراک بگذارید. کافیست متن مورد نظر را در محل ویرایشگر (که البته هیچ ابزار ویرایش دراختیارتان نمی‌گذارد -متن ساده- و به نظر من مزیت این سایت است) کپی کنید.
دوما؛ آدرس دلخواه برای یادداشت خود بسازید. برای مثال آدرس نوت من
سوما؛ آن را به راحتی برای دوستانتان به اشتراک بگذارید (از گزینهٔ share this استفاده کنید).
چهارما؛ با توجه به اینکه آدرس اصلی نوت (notepad.cc/you) توسط هرکسی قابل ویرایش است برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی بر روی آن پسورد بگذارید.
با توجه به اینکه می‌توانید آدرس کوتاه و دلخواه داشته باشید به راحتی می‌توانید در یک پیامک کوتاه با دادن آدرس نوت خود، متن یا لینک‌های طولانی را برایش بفرستید. آن هم به صورتی که با کمترین سرعت اینترنت نیز هیچ محدودیتی برایتان ایجاد نکند.

notepad